pingpongNa enkele maanden beginnen we op 3 augustus, ondanks de gekende corona-omstandigheden, dan toch aan het nieuwe seizoen 2020 -2021.

De gekende trainingsuren blijven ook dit seizoen in voege, dus op maandag van 19.00 uur tot 22.00 uur en op woensdag van 19.00 uur tot 21.00 uur.  De competitie vangt normaliter aan op zaterdag 12 september. De herstart van de jeugdinitiatie is momenteel voorzien op 7 september.

Omdat het corona-monster nog steeds om de hoek leert, heeft het bestuur volgend veiligheidsprotocol uitgewerkt, waaraan spelers en eventuele toeschouwers zijn gehouden.

zolang er door de (plaatselijke/federale) overheid en/of een bevoegde sportinstantie geen andersluidende beslissingen worden genomen, zullen de trainingen en de competitiewedstrijden doorgaan ;

  • bij het betreden van de sportzaal zal er zich een tafeltje bevinden met daarop een blad papier, handgel en desinfecterende doekjes ;
  • op het blad dient iedere speler/toeschouwer zijn/haar naam te zetten ;
  • daarna dient iedere speler/toeschouwer zijn/haar handen te ontsmetten met de aanwezige handgel (tussendoor mag deze handgel ook worden gebruikt).  Ook bij het verlaten van de zaal dienen de handen ontsmet te worden ;
  • de spelers die hun training hebben beëindigd, dienen de tafel te ontsmetten met de aanwezige doekjes.  Zorg er zeker voor dat minstens steeds de handvaten van het net en het speeloppervlak van de tafel worden ontsmet ;
  • spelers die niet trainen en eventuele toeschouwers dienen steeds een (zelf te voorzien !!) mondmasker te dragen en dienen 1.5 meter afstand te houden.  Trainende spelers dienen geen mondmasker te dragen (een tip voor spelers die tijdens een kantwissel een babbeltje slaan : een tafel is 152 centimeter breed) ;
  • dubbelspellen zijn momenteel uit de boze ;
  • douchen in de Valkaart is (momenteel) mogelijk.

Een protocol is uiteraard één iets, maar een dergelijk protocol kan pas nut hebben als iedereen zijn gezond verstand gebruikt.  Vandaar een warme, maar toch ook wel dwingende oproep om de voorschriften na te leven.  Zo de voorschriften zouden veranderen, brengen wij jullie op de hoogte.

Stay safe en tot binnenkort!

Het bestuur

01 mei 2020

Door de coronacrisis konden we de 4de fase van ons clubtornooi niet afwerken. We beslisten daarom dat de tussenstand van het Trofee Imperial na fase 3 ook als...

15 feb 2020

Hieronder het wedervaren van onze ploegen in de heenronde: de recentste uitslagen staan bovenaan. De interclubcompetitie 2019-2020 werd definitief stilgelegd...

07 dec 2019

Hieronder het wedervaren van onze ploegen in de heenronde: de recentste uitslagen staan bovenaan. (speeldagen 1 tot en met 11)  Speeldag 11...

TTCO-nostalgie

TTCO-nostalgie

enkele groepsfoto's & memorabele momenten uit het verleden van TTC Oostkamp

jeugdtornooi 2018

jeugdtornooi 2018

sfeerbeelden van het jeugdtornooi op 19/09/2018

2016-2017

2016-2017

sfeerbeelden van het seizoen 2016-2017

demonstratie Saive-broers!

demonstratie Saive-broers!

ter gelegenheid van ons 35-jarig bestaan!